Marka Desigual stawia na żywe barwy i niebanalne wzory, sukienki tej firmy bez problemu wyróżniają się na ulicy

Desigual to bardzo popularna firma z Hiszpanii, która od paru lat szturmem zdobywa krajowy rynek. Produkty Desigual przeznaczone są dla osób, które tryskają dobrą energią oraz uwielbiają aktywne spędzanie wolnego czasu. W ofercie sklepów odnajdziemy ubrania dla kobiet i mężczyzn oraz najróżniejsze dodatki.

malowidło - kobiety

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com

Sprzedawane w salonach desigual sukienki cechują się wielością kolorów i faktur. Produkty tej firmy zupełnie nie są minimalistyczne. Twórcy wybierają ekspresyjne kolory oraz kwiatowe motywy. Jeżeli więc intrygują nas produkty pozwalające bardziej się wyrazić, to z pewnością znajdziemy tu coś odpowiedniego. Sprzedawane w salonach desigual torebki nie są wyłącznie wygodne, lecz też bajecznie kolorowe.

By przejrzeć następny interesujący aktualny materiał na wybrany temat, kliknij w ten link — pod nim będzie dużo ciekawostek.

Na dworze na pewno będą się wyróżniały. Jedną z fundamentalnych wartości, jakim hołdują designerzy marki, jest zestawianie ze sobą różnych barw na zupełnie zadziwiające sposoby. Prawdopodobnie żadna inna marka nie jest tak śmiała, jeżeli chodzi o podejście do kolorów.

Obecnie lwia część ludzi przez odzież wyraża swoją osobowość i samopoczucie, w jakim akurat się znajdują.

Intryguje Cię skąd czerpiemy wiadomości na opracowany w naszym artykule temat? Zapraszamy więc do kolejnej strony – tam mamy dla Ciebie ekstra źródło.

Kupując projektowane przez markę Desigual sukienki jasno oświadczamy, że jesteśmy pełni energii oraz mamy pozytywne nastawienie do otaczającej nas rzeczywistości. Gdy już wybierzemy najlepiej dopasowaną kreację, dobrze będzie dobrać do niej ciekawe dodatki. Znajdujące się w sklepach Desigual torebki będą idealne na wszystkie okazje – da się je nosić do pracy oraz na spotkania z przyjaciółmi. Dodatkowo marka oferuje też przepiękne spódnice, modne jeansy czy odzież sportową oraz bieliznę. Takie ubrania spowodują, że z pewnością będziemy wyróżniać się na ulicy.

Desigual często pracuje ze znanymi designerami, aby projektować swoje intrygujące kolekcje. Kilka lat temu firma podpisała umowę z znanym na całym świecie Cirque du Soleil – wynikiem tego była interesująca kolekcja 60 modeli ubrań zainspirowanych tajemniczą atmosferą tego cyrku. Co roku Desigual wystawia w swoich sklepach ponad 1000 nowych modeli odzieży i akcesoriów. Butiki marki zlokalizowane są w ponad 50 państwach na całym globie, a siedziba znajduje się w Barcelonie.