Iluzjonista na wesele – wyborna atrakcja na przyjęciu

Wesele to wyjątkowy, cudowny dzień, do którego Para Młoda przygotowuje się nadzwyczaj długo. Zapewne sporo czasu poświęcamy na zaplanowanie atrakcji, które umilą czas gościom oraz spowodują, że o naszym weselu będzie się powiadać jeszcze długi okres.

sztuczka magiczna

Autor: Danijel James
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo słynną atrakcją na weselu jest pokaz magii, robiony przez doświadczonego iluzjonistę. Pokazy magii zyskują na popularności na całym świecie, również w Polsce. Iluzjoniści proponują atrakcyjne pokazy, jakie bez problemu wolno wykonać nawet na niewielkiej sali weselnej. Z reguły na weselach wykonuje się dwa typy pokazów – pokaz sceniczny oraz stolikowy, można także zdecydować się na jeden z nich.
Pokaz sceniczny nie wymaga obfitej sceny, wystarczy jakaś część wolnej powierzchni, na której iluzjonista będzie mógł rozłożyć swe rekwizyty oraz narzędzia. Repertuar takiego pokazu zdoła być niezmiernie różny, szczegóły trzeba wcześniej ustalić z iluzjonistą, ponieważ wszelki iluzjonista na wesele posiada swój własny, prywatny repertuar. Okres trwania pokazu również zdoła być zróżnicowany – wszystko jest zależne od ustaleń. Aczkolwiek nie zaleca się za długich pokazów, optymalnym czasem będzie 20-30 minut. Zdołamy również zdecydować się na rozwinięcie występu na dwie części przykładowo dwa wyjścia po 15 minut.
Pokaz stolikowy polega na tym, że iluzjonista wędruje wśród stolikami i gromadami gości, pokazując im przeróżne czarodziejskie sztuczki – z bliska. W wielu przypadkach stosuje do tego małe elementy i rekwizyty, przykładowo monety, karty czy rekwizyty wypożyczone od gości weselnych.

Czy uważasz, że jest konieczność dodatkowego sprawdzenia podanych w tym wpisie danych? Jeżeli tak, to kliknij tu oraz zweryfikuj witrynę.

Pokazy stolikowe są idealne wtedy, gdy nie pragniemy angażować gości w stawanie i przemieszczanie się. Pokazy tego rodzaju trwają rzecz jasna trochę dłużej, termin trwania jest zależny między innymi od ilości gości – każdy musi zobaczyć intrygującą, interesującą sztuczkę magiczną.

Jeżeli potrzebujemy, aby nasze wesele było naprawdę fenomenalne i jedyne w swym rodzaju, bezsprzecznie winniśmy zastanowić się nad wynajęciem iluzjonisty. Wydatek takiego pokazu może być ogromnie zróżnicowany, niemniej należy liczyć się z sumą mniej więcej 600-1000 złotych (czytaj).