Cudowny ostatni weekend tego roku pośrodku mazurskiego jeziora – jedyny taki Sylwester.

Pomysłów na aktywny wypoczynek jest mnóstwo. O tej porze roku możemy pojechać na weekend w góry, aby połazić po szlakach turystycznych, zjeść wędzonego oscypka oraz kupić rękawiczki na Krupówkach. Można również pojeździć na nartach lub snowboardzie w polskich Tatrach lub w Alpach. Lecz czy myślał ktokolwiek o spędzeniu paru dni pośrodku jednego z polskich jezior? W zimie Mazury są równie malownicze co latem, zaś zimne i czyste powietrze wyczyści nasze płuca z brudnego spalinami miastowego powietrza.

Czarter jachtu na Mazurach (Giżycko)

Źródło: pixabay.com

Jako, iż obecnie zimy są lekkie słodkie wody mazurskich jezior nie zamarzają, stąd Mazury od kilku lat są czynne całe rok. Oprócz takich atrakcji jak nietknięta przyroda, pełna zwierzyny, jaka wprost kusi, żeby zwiedzić jej dzikie ostępy, prócz okazji rozbicia biwaku nad trawiastym brzegiem jednego w setek jezior albo spędzenia weekendu w komfortowym hotelu ze spa, istnieje jeszcze jedna atrakcja, która bije wszystkie inne na głowę. Kto to już przeżył ten doskonale wie, iż pływanie jachtem daje każdemu pewne uczucie wolności, spokój oraz ciszę – wszystko to czego brakuje nam w codziennym życiu. Dla tych, jacy nawet w zimie chcą czuć wiatr we włosach, genialnie sprawdzą się łodzie motorowe. Co prawda woda jest lodowata, ale jeżeli masz pewność, że nie wpadniesz do wody możesz bez obaw szarżować po jeziorze. Wracając do jachtów, Ci klasyczni z pewnością będą chcieć wypożyczyć jacht (Kurs jachtowego sternika morskiego) z żaglem, zaś preferujący komfort i prostotę w użytkowaniu, wypożyczą jachty z silnikiem motorowym. Nasza firma ma na stanie obydwa typy jachtów. „Zimowe” wersje jachtów posiadają nieco inne wyposażenie tak, by możliwe było bezpieczne ich użytkowanie w czasie niskich temperatur. Niejednokrotnie w nocy temperatury opada poniżej zera, z tego powodu dla wygody użytkowników nasze jachty wyposażone są w system ogrzewania, który w dodatku jest dobrze wyciszony, by nie był męczący dla uszu i umożliwiał spokojny sen.

Zamierzasz uzyskać inne dane na ten wątek? Z pewnością notka z witryny (http://kasprowy.pl/hotel/wesela) również je posiada, zatem kliknij tutaj i poznaj je dokładnie.

Jachty mają zamontowane mocniejsze 60 konne silniki (w każdej po jednym), które umożliwiają rozpędzenie jachtu do niemalże 30 km/h. Jednostki napędowe są co więcej niesamowicie oszczędne, gdyż zużywają tylko 17 l na godzinę pracy. Każdy jacht posiada również własną lodówkę, która jest wliczona w cenę. Jeżeli interesuje Was czarter Mazury stoją dla Was otworem. Obecnie ceny najmu jachtów (nawet tych z oferty ekskluzywnej) są dużo mniejsze niż w sezonie.

Nawet nie masz co zwlekać, a wyruszać na Mazury. Myślimy, że spędzenie końca roku w jachcie pośrodku jeziora jest niesamowitym doświadczeniem. Jeśli cisza, spokój oraz gwieździste niebo to to, co uwielbiasz, już wiesz, dokąd jechać.